HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Bungalow Hotel CRPDM Assos sahil yolunda bulunmaktadır. Bu bungalow evler içerisinde tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Otel yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Akşam yemekleri ve sabah kahvaltıları tesis tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Tesisin kapalı olduğu bir sezon bulunmamaktadır. Yılın her günü gelerek bu bungalow evlerde dilediğiniz gibi zaman geçirme imkanını elde edebilirsiniz. Odalara giriş yapabilmek için ilk işleme alınacak olan saat 13.00 iken çıkış yapmanız gereken son saat ise 11.00 şeklinde belirlenmiştir.

Tesiste çamaşır yıkama, ütüleme, kuru temizleme ve hatta araba ile transfer gibi hizmetler de verilmektedir. Bu hizmetlerin bir kısmı ücret dahilinde yapılmaktadır. Örneğin ayakkabı boyatma işlemi ücretlidir.

Bungalow Hotel CRPDM Oda İmkanları

Bungalow Hotel CRPDM Yeme İçme
Sahip olduğu restoranda pişirilen yemeklerin birçoğu tesisisin kendi mamullerinden imal edilmektedir. Bu sebep ile hem daha faydalı hem de daha lezzetli olmaktadır. Kendi yemeğini kendi yapmak isteyen kişiler için ayrıca bir barbekü olanağı da sağlanmaktadır Kişilerin doğaya zarar vermeden barbekü yapabilmeleri için özel alanlar hazırlanmıştır.

Bungalow Hotel CRPDM Konumu
Küçükkuyu merkezde en sık tercih edilen otellerden biri olan Bungalow Hotel sahile 450 metrelik bir uzaklıktadır. Merkeze erişmek isteyen kişilerin ise sadece 3.5 kilometrelik bir yol kat etmeleri gerekecektir.
Bungalow Hotel CRPDM Artıları Eksileri


Bungalow Hotel CRPDM Otel Yorumları
Bir ailenin sorunsuz bir şekilde tatillerini geçirebilecekleri alanların başında gelmektedir. Hem doğa ile iç içe hem de kendi lükslerinden vazgeçmeyen kişiler için olmazsa olmaz bir alan olduğu yorumlara dile getirilmektedir. Küçükkuyu otelleri kategorisinde takdir toplamaya devam etmektedir.